
Сякаш във филм на абсурда участва известният музикант Калин Вельов в последните 40 дни. Той ще трябва да напусне за трети път работата си като депутат, ако оставката на правосъдния министър Данаил Кирилов бъде приета.
Калин Вельов се закле вече два пъти като народен представител в разстояние само на две седмици, пише Марица.
На 17 юли той стана депутат на мястото на напусаналата парламента депутатка от ГЕРБ Джема Грозданова. Вельов обаче бе „замразен“, тъй като няколко дни по-късно финансовия министър Владислав Горанов подаде оставка и се очакваше завръщането му като редови депутат. Той обаче отказа и на 29 юли музикантът за втори път се закле да служи на народа като депутат.
Депутатстването на Калин Вельов обаче отново трябва да приключи, тъй като подалия оставка правосъден министър Данаил Кирилов най-вероятно ще се върне в парламента като народен представител.
1 коментар
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране
Инат гьон сурат гербераст!