
За кражба на кола бе задържан Ярослав Димитров-Яро, прочул се печално с това, че ядоса Бойко Борисов през 2015 година.
Действията по разследването започнали през месец юни, когато собственичката на лек автомобил „Хюндай“ заявила в полицията, че колата ѝ е открадната от автокъща в ж.к. „Дружба“.
След предприети незабавни оперативно-издирвателни действия от служители на Осмо РУ е установен и задържан извършителят на деянието – 42-годишният Яро.
След доклад на материалите в Софийска районна прокуратура мъжът е привлечен в качеството му на обвиняем за кражба.
Това е пореден арест за Яро. Той стана известен през 2015 година.
Тогава бе заснет от камера в гараж да краде кола, докато трябвало да е под домашен арест. Това ядоса тогавашния премиер Бойко Борисов, който коментира гневно казуса и на заседание на Министерския съвет, пише 24 часа.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране