08.11.2025 | 13:09
Изчезналата Стефани е засечена от камера
Знае се посоката, в която е тръгнала

Полицията, планински спасители и доброволци издирват изчезналата 20-годишна млада жена. В този час акцията в района на Витоша продължава, съобщава бТВ.

Вече втори ден се издирва момичето, изчезнало в планината Витоша. По-рано сутринта 8 кучета обходиха районите. Преди минути се включиха и доброволците. Планинската спасителна служба даде и задачите на присъединилите се към издирването хора, които са решили да помогнат.

„Опитваме се да намерим всякаква информация по отношение на това къде може да е било момичето. Всички възможни канали са отворени. Ако някой има информация, моля да я сподели с нас. Последната информация е че е засечена от камера, знае се посоката, по която е тръгнала. Оттам нататък – нищо повече, съобщи в предаването „Тази събота и неделя“ Емил Нешев, шеф на ПСС.

Последно е видяна по маршрута на маратона „Витоша 100“. Доброволците, които искат да се включат, не трябва да го правят самосиндикално, трябва да се допитат до спасителната служба. Хората трябва да са добре екипирани и най-вече да се съгласуват с ПСС.

оставете коментар

Антени не носи отговорност за коментарите на потребителите.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране