
„Къде са Борисов и Караянчева? Ако сте абдикирали, направете го официално с оставка“, коментира във „Фейсбук“ лидерът на БСП Корнелия Нинова.
„Функционират ли институциите в България? В криза като сегашната най-важно е те да работят и да гарантират сигурност на гражданите. Премиерът Борисов се скри и остави Валери Сименов да „управлява”, заяви Нинова.
„Изпълнителната власт е в ступор. Къде е законодателната? Къде е Цвета Караянчева? Не отговаря на телефона си. Исках да я питам кога възнамерява да изпълни закона и да свика Народното събрание. Внесохме необходимите подписи и въпроси – актуализация на бюджета и насилието над протестиращи граждани и журналисти. Никакъв отговор. Ако са абдикирали от властта, да го направят по установения ред – с оставка”, написа още Корнелия Нинова.
https://www.facebook.com/NinovaKorneliya/photos/a.1866585366953742/2798384747107128/?type=3&theater
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране