16.05.2024 | 11:16
Пародия: Пуснаха на Борисов да вкара 5 гола
Ветераните на Витоша (Бистрица) се класираха за финала

Бойко Борисов отбеляза цели 5 гола и прати на финал в лигата на ветераните Витоша (Бистрица). Тимът му се изправи срещу Ботев (Враца) и го надви с 8:2.

Двубоят бе полуфинален сблъсък за първенството за ветерани и се игра на стадион “Христо Ботев” във Враца, където преди мача лидерът на ГЕРБ държа реч пред симпатизанти в града.

Първоначално Ботев (Враца), водени от Христо Янев, поведоха в резултата. Отговорът на „Бистришките тигри“ дойде благодарение на Светослав Петров, който възстанови равенството след асистенция на Христо Йовов. Наставникът на Етър вкара и втори гол. С него тимът му поведе. Право във вратата топката отправи и бившият голмайстор на Славия Николай Божов.

През втората част имаше голов рецитал на Бойко Борисов. Той вкара петте си гола между 62-ата и 79-ата минута, след като защитата и вратарят на домакините “заспиваха”…

“Смях! Пуснаха му да вкара 5 гола”, отсече един от малцината зрители на трибуните.

Така във финала за титлата на България за ветерани през този сезон Витоша (Бистрица) ще срещне Ботев (Пловдив). Те пребориха Черно море в другия полуфинал.

Борисов и “Бистришките тигри” преследват осмата си поредна шампионска титла.