19.08.2021 | 22:45
ЦСКА гризна дървото в Чехия (ВИДЕО)
Червените паднаха с 0:2 от Виктория Пилзен

ЦСКА загуби с 0:2 гостуването си на Виктория Пилзен в първия мач от решителния плейоф за влизане в групите на Лигата на конференциите. Домакините доминираха през по-голяма част от двубоя в Чехия и заслужено победиха.

В 10-ата минута резултатът бе открит от Милан Хавел след грешка в защитата на “армейците”. При гола обаче имаше засада.

Отговорът на ЦСКА бе греда на Яник Вилтсхут. До края на първото полувреме Густаво Бусато се намеси при още няколко ситуации. В 72-ата минута обаче стражът на гостите нямаше какво да направи при изстрела на Мускера за 2:0.

Малко по-късно удар на Мускера се отби в напречната греда.

Реваншът е след седмица в София. Ако успее да елиминира Виктория Пилзен, ЦСКА ще влезе в групите на новия европейски клубен турнир Лигата на конференциите.